Spijkernisse, Netherlands

Stilstaan bij 80 jaar vrijheid op Penta Bahûrim

Voorne aan Zee - Op 4 en 5 mei staan we stil bij de vrijheid van ons land. Dit jaar leven wij 80 jaar in vrijheid na de Tweede Wereldoorlog. In het kader van dit bijzondere moment heeft de gemeente Voorne aan Zee een subsidie verstrekt aan House of Esports voor de ontwikkeling van een aantrekkelijk lesprogramma dat aansluit bij de interesses van jongeren in het voortgezet onderwijs.
Mirjam de Neeff | 20 april 2025 08:59 | 20 april 2025 08:59
Op donderdag 17 april bezochten medewerkers van het House of Esports het Penta College CSG Bahûrim om met drie activiteiten het thema ‘80 jaar vrijheid’ te verkennen.

De leerlingen hebben via Minecraft de Biberbunker in Oostvoorne leren kennen en moesten tijdens hun verkenningstochten verschillende vragen beantwoorden. Tijdens het gebruik van de VR-brillen verkenden de leerlingen het Anne Frankhuis en beantwoordden ze verschillende vragen. Tenslotte speelden ze een scène over de bevrijding van de Tweede Wereldoorlog met behulp van Call of Duty. In het nagesprek is besproken wat de situatie voor (kind)soldaten inhoudt. Zij hadden helaas geen knop om iedereen weer tot leven te brengen.

Meest gelezen

Gewonde aangetroffen na melding van schietpartij

Mirjam de Neeff | 24 april 2025

Iduna Bink pakt de winst op NK onder begeleiding van Hellevoetse coaches

Perry van Brandwijk | 23 april 2025

Brand in kruipruimte door onkruid branden

Mirjam de Neeff | 23 april 2025

Lees ook

Abbenbroek viert 50 jaar Koningsdag én ...

Abbenbroek – Een feestelijke mijlpaal én een frisse start: Koningsdag 2025 wordt voor Abbenbroek ...

Rob van der Waal (ONS): ‘In de lokale ...

Nissewaard - Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale politiek ...

Oproep: SPARK G-Team zoekt oud-sporters ...

Spijkenisse – Het SPARK G-Team viert dit jaar haar 30-jarig jubileum en doet een warme oproep aan ...

Frits de Reus (Inwoners Belang Voorne): ...

Voorne aan Zee - Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale polit...

Feestelijke Koningsspelen op basisschool...

Zuidland - Vol enthousiasme gingen de kinderen van basisschool De Vlasbloem vanochtend van start met...

Vera Bik (GroenLinks): ‘In de raadzaal...

Nissewaard – Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale politie...