Spijkernisse, Netherlands

Whisky proeverij met Wim Wamelink in 't Dijckhuis

Mirjam de Neeff | 7 januari 2025 12:32 | 7 januari 2025 12:32
Vierpolders - Whisky connaisseur Wim Wamelink komt vrijdag 14 februari wederom naar ‘t Dijckhuis om op een informele, luchtige en vermakelijke manier zijn gasten kennis te laten nemen van de diverse soorten whisky.

Tijdens het putten uit zijn rijke scala aan verhalen, mythes en anekdotes laat Wim een aantal whisky’s proeven. Wim zal geen kilt dragen en heeft geen beamer presentatie maar het wordt gezellig praten en proeven. Hij heeft zo’n 40 flessen verschillende whisky’s bij zich.

Tijdens de proeverij vertelt hij van alles over het ontstaan, de geuren, kleuren en smaakverschillen, uitleg water en ijs of juist niet, vergezeld van soms ook wat smeuïge ‘sterke’ verhalen.

De avond start om 20.00 uur in de foyer. De tijdsduur zal zeker twee uur bedragen. Dan serveert hij 5 drams met de verhalen en 1 extra als toegift naar keuze van de gasten. De kosten bedragen € 29,50 per persoon.

Meld je wel ruim van te voren per mail aan bij Wim, om verzekerd te zijn van een plekje via info@wimwamelink.nl of 06 513 537 69.



Meest gelezen

Wannebiezz 'slopen' Theater De Stoep in Spijkenisse

Mirjam de Neeff | 2 februari 2025

De Ramp op Voorne-Putten – Het Verhaal Dat Nooit Vergeten Mag Worden

Marvin Don | 1 februari 2025

Bus komt in botsing met auto op de Groene Kruisweg

Mirjam de Neeff | 30 januari 2025